Výlet s kočárkem

Vítejte na novém portálu, který je určen všem malým cestovatelům a jejich rodičům. Na vývoji stránek se neustále pracuje. Věříme, že si zde postupem času každý najde ten správný výlet s kočárkem, který bude plně odpovídat představám a fyzické zdatnosti. Pomozte nám s rozšiřováním tipů na možné túry a procházky s kočákem. Máte-li zájem se podělit o své tipy na výlet, stačí vyplnit jednoduchý formulář, který je k dispozici zde .

Na našem portálu “Kam na výlet s kočárkem” sázíme především na jednoduchost a přehlednost. Webových stránek s různými tipy na výlety s kočárkem je celá řada, snažili jsme se vytvořit webový portál s multikriteriálním vyhledáváním, aby jste si mohli snáze vybrat nejideálnější výlet. Máte-li rádi facebook a dáváte přednost této sociální síti, můžete tipy na výlet s kočárkem sledovat zde, na našem facebooku Sledujte aktuální dění a nově přidané výlety.

Řekněte o nás svým známým a podpořte nás v našem snažení. 🙂

Pokud jste absolvovali některý výlet z našeho webového portálu “Kam na výlet s kočárkem”, budeme rádi, pokud nám zanecháte krátkou zprávu v návštěvní knize a nebo komentář k danému výletu, jak se vám libil. Případně můžete doplnit informace, pokud narazite na nějaké nesrovnalosti. Za jakoukoliv zpětnou vazbu budeme velmi rádi.

 

Přejeme Vám i Vašim nejmenším na procházkách s kočárkem mnoho veselých a nezapomenutelných chvil.