O portálu

Webový portál, na kterém se právě nacházíte, by měl sloužit lidem s nadšením pro cestování, jejichž život byl nedávno obohacen přírůstek nebo dokonce přírůstky do rodiny. Jelikož nás také potkala před časem tato radostná událost a bylo zapotřebí na výlety přibrat jednoho malého človíčka navíc, začali jsme přemýšlet, kde vzít nápady na ty správné výpravy za poznáním. Na internetu je k vidění, nebo spíše odborně k vygooglení, spoustu webových portálů a blogů s tipy na výlety, ale nenašli jsme žádný, kde bychom našli ty správné a stručné informace.

Aby tedy nikdo z Vás náruživých turistů, milovníků přírody a památek nebyl ochuzen o výletování, začali jsme postupně realizovat stránky, na kterých se právě nacházíte. Jistě každý z vás již zjistil, že cestování s kočárkem není tak snadné a nenáročné na přípravu, jako dřívější turistické výlety, a nebo projížďky na kole ve dvou, a nebo se známými. Nicméně i s kočárkem a jejich malými pasažéry je možné zažít neopakovatelné chvíle, na které bude každý rád vzpomínat.

Budeme velmi rádi, pokud se také o své zážitky a tipy na výlety s dětmi podělíte. K zadání trasy, souřadnic, fotografií a zážitků můžete využít tento formulář.

Jelikož je web stále ve fázi úprav, dolaďování funkcí, a aby se vzhledově líbil jak nám, tak především vám všem, budeme rádi za každou připomínku nebo návrh, který může tento webový portál obohatit a zpřehlednit. K zasílání Vašich „přání a stížností“ můžete využít tento formulář.

U každého výletu je rovněž možnost vlastního příspěvku a hodnocení, neváhejte a zapojte se do diskuze, máte tak možnost poukázat na drobnosti, které v hlavním popisu chybí.

Přejeme Vám tedy, abyste na těchto stránkách našli vše, co hledáte!

Tým vyletskocarkem.eu