Buvolí rezervace

Příspěvek v

Buvolí rezervace se nachází v bezprostřední blízkosti Kis Balatonu (Malého Balatonu) mezi vesnicemi Balatonmagyaród a Zalakomár, kde žije téměř 250 buvolů. Vstupné do rezervace bylo 700 Ft za osobu – údaj z června 2016. Na zhruba kilometrové trase můžete pozorovat zvířata z bezprostřední blízkosti.

Více

Balatonmagyaród

Příspěvek v

Balatonmagyaród se nachází u Kis Balatonu (Malý Balaton) v jihozápadním Maďarsku. Jedná se o přírodní rezervaci a pozorovatelnu ptactva. Jedinou překážkou na trase, kterou je nutné při výletu s kočárkem do Balatonmagyaród zdolat, je dřevěný most, vedoucí na ostrůvek. Zbytek cesty naučné stezky vede po přírodní cestě, která je však sjízdná s jakýmkoliv typem kočárku.

Více

Termální koupaliště v Zalakarosu

Příspěvek v

Termální koupaliště v Zalakarosu na jihu Maďarska můžete bez obav navštívit i s těmi nejmenšími výletníky. Areál koupaliště je s kočárkem zcela sjízdný. Využít můžete, jak venkovní bazény, tak i kryté. Vstupné je rozdělené do dvou kategorií – pouze venkovní bazény a nebo, o něco málo dražší, vstup do celého areálu.

Více

Zalakaros

Příspěvek v

V maďarském Zalakarosu můžete s dětmi navštívit naučnou stezku, která vede lesem, pro větší děti jsou zde i úkoly a předměty k osahání. Nejmenším dětem to asi bude jedno, kde s nimi právě procházíte. Dále jsme při našich tulkách po městečku narazili na velmi netradiční dětské hřiště se zastíněným pískovištěm a drobným potůčkem.

Více

Hrad Csesznek

Příspěvek v

Výlet s kočárkem na hrad Csesznek (Maďarsky: Cseszneki vár) patří mezi náročnější výlety. Nejedná se o dlouhý výlet a pokud vlastníte nosítko, doporučujeme vzít dítě do něj.

Více

Balatonalmádi

Příspěvek v

Vydáte-li se do této oblasti na výlet s kočárkem, nečekají Vás zde žádné záludnosti ani překážky. Pokud je vaše dítě ještě v hlubokém kočárku a spíše preferuje klid a spánek, můžete se projít uličkami městečka, nebo upraveným parkem s různými „uměleckými“ díly.

Více