Kovozoo ve Starém Městě

Příspěvek v

Kovozoo ve Starém Městě předčila naše očekávání. Jedná se o nenáročný výlet, který lehce absolvujete s kočárkem i neposednými dětmi. Výhodou kovozoo je to, že si vystavené exponáty můžete osahat a nemusíte mít strah, že by vaše zvídavé děti způsobily nějaké škody

Více

Ze Sloupu na Macochu a zpět

Příspěvek v

Při cestě ze Sloupu na Macochu se střídají lesní cesty s občasnými kořeny a kameny s asfaltovými rovinami. Doporučujeme na cestu použít trochu sportovnější kočárek, ale výlet zvládnete i s „městskými“ modely. Nejobtížnější částí je výstup k samotné propasti Macocha, jelikož zde není bezbariérová cesta, ale schody.

Více

Bzenec – zřícenina

Příspěvek v

Cesta ke zřicenině, ať již je to nebo tedy spíše bylo cokoliv, vede vinicemi po kamenité, pozvolna stoupající cestě. Při výstupu máte s kočárkem dvě možnosti.

Více

Bzenecký zámek

Příspěvek v

Bzenecký zámek je narozdíl od jiných zámku poněkud netradiční. Zámek a sousedící budovy působí zchátralým dojmem a v části jsou sklady zdejšího vinařství. Podle informační tabule má Bzenec se zámkem velké plány, tak uvidíme časem, zda se plány zrealizují.

Více

Zámek v Boskovicích

Příspěvek v

Nejedná se o žádný rozsáhlý areál, jako je tomu například v Lednici, ale procházka s kočárkem je příjemná a máte možnost výhledů na celé Boskovice a okolí.

Více

Brno město

Příspěvek v

Dětem se určitě může líbit návštěva Staré radnice, kde visí v průchodu brněnský „drak“ (ve skutečnosti je to spíše krokodýl 🙂 ). Nalevo od Staré radnice se můžete s kočárkem vydat na Zelný trh

Více