Zámek Hluboká

Příspěvek v

Výlet s kočárkem do areálu zahrad zámku je náročnější především, když zaparkujete v obci a k zámku půjdete pěšky. Hladká a odhadem 1 km dlouhá cesta vede do poměrně prudkého kopce (náročný je i návrat k parkovišti 🙂 ).

Více

Červená Lhota

Příspěvek v

Jedná se o nenáročnou procházku, která je vhodná i pro kočárky. Je trochu škoda, že nelze s kočárkem zámecký rybník obejít. Zprava, po vybočení z asfaltové cesty, se dostanete s kočárkem přibližně do 3/4 cesty, poté následují kamenné schody a můstek, který je s kočárkem zcela nesjízdný.

Více

Zámecký park a okolí Třeboně

Příspěvek v

Třeboň je městečko na rovině pouze s pozvolným stoupáním k zámku. Pouze před vstupem na hlavní náměstí je kostková dlažba. Jedná se spíše o uspávadlo pro nejmenší, než že by jim drobné drncání příliš vadilo.

Více

Jindřichův Hradec

Příspěvek v

Na nádvoří zámku se dostanete zdarma, jen je cesta trochu náročnější, jelikož je do kopce a po velmi nepravidelně uspořádaných a různě velkých dlažebních kostkách.

Více

Blatská stezka

Příspěvek v

Trasa vede pouze lesem, je tedy zapotřebí počítat s tím, že budete muset občas trochu manévrovat mezi kořeny stromů, ale nejedná se o nic krkolomného.

Více

Hrobka Schwarzenbergů

Příspěvek v

Hrobka je v centru parčíku a v podstatě všechny cesty tentokrát nevedou do Říma, ale k této hrobce. Je možné absolvovat i prohlídku do nitra hrobky, ale s dítětem a kočárkem tuto prohlídku nedoporučujeme.

Více